6 Tipy Pro Masivní Růst Svalů, Že Mnozí Chlapi Dělají Špatně

svaly člověka ruce

Protein prášek může být levnější než jídlo zdroje bílkovin, gram za gramem. Můžete získat bílkoviny rovnocenné velký kus steak z jediného proteinový koktejl.

A vanou proteinový prášek vám dává mnoho třese. Tím se náklady na protein ve formě prášku zlomek nákladů, které by bylo v podobě jídla. Nyní, genetika může dělat to jednodušší nebo těžší budovat svalovou hmotu a ztratit tuk. Někteří lidé mají přirozeně vysokou hladinu testosteronu a růstového hormonu úrovně, což znamená rychlejší růst svalů a celkově štíhlejší postavu. Někteří lidé orgány mobilizovat tukové zásoby mnohem efektivněji, než ostatní, takže ztráta tuku jednodušší úsilí. Genetika také hrají roli v tvar vašich svalů. Ne všichni kluci mohou mít dokonalý čtverec hrudi nebo směšné biceps vrcholu, a ne všechny ženy mohou mít gravitace-vzpírat, dokonale kulatý zadek.

Konzumovat antioxidanty v potravinách hromadně svůj arzenál obrany proti poškození volnými radikály. (Můžete také získat antioxidanty ze stravy, ale budeme se soustředit na jídlo.) Vegetariáni jsou antimugenic - pomáhají vaše tělo v boji proti rakovině mutace, a obsahují antioxidanty, které zlepšují volný radikál poškození chemoterapií a ozařováním. Zkuste pít tři, osm-unce brýle zelené zeleninové šťávy každý den. Podle výzkumníka zelené vegetariáni, můžete konzumovat MNOHEM více zeleniny, než kdyby se je žvýkat, a stejně důležité, výživa v zelené vegetariáni (zamčené za těžké buněčné stěny) se uvolní, když zkapalnit je v mixéru-typ odšťavňovače.

Všichni jsou po rychlé výsledky, pokud jde o svalové tkáně vývoj, ale realita je taková, že svaly mít čas na růst. Každý má jiný genetický potenciál k rozvoji svalové hmoty, takže vaše cíle musí být realistické pro vás. Zisky se obvykle vyskytují poměrně rychle na začátku vzdělávacího programu, pak pomalu dolů jako tělo přizpůsobuje. Většina sportovců chtějí zvýšit svalovou hmotu a zároveň snižuje skinfolds. To je těžké udělat, protože jeden gól je výsledek negativní energetické bilance (příjem, který je nižší, než požadavky), zatímco druhý je nejlépe dosaženo tváří v tvář pozitivní energetické bilance.

Je důležité upřednostňovat složení těla cíle.

Větší biceps nebo více tónovaný zadek tím, že čte časopis, zatímco se potil? To by se mohlo stát.

Sauna, klimatizace může půjčovat sebe k podpoře růstu svalové hmoty a spalování tuků tím, že zlepší citlivost na inzulín a snížení svalového katabolismu bílkovin Přerušovaný hypertermie bylo prokázáno, že snížení inzulínové rezistence u obézních myší, a v tomto případě inzulínu rezistentní diabetické myši byly podrobeny 30 minut tepelného zpracování, třikrát týdně po dobu dvanácti týdnů. Výsledky byly o 31 procent snížení hladiny inzulínu a významné snížení hladiny glukózy v krvi, což může přispět ke zvýšení růstu svalové hmoty a zvýšení tělesné hmotnosti a spalování tuků.

Úpravy, které se vyskytují s rostoucí svalové síly jsou mírně odlišné od svalové hypertrofie. Spolu s některými svalové hypertrofie, která se vyskytuje, další biochemické úpravy probíhají, které umožňují stavitelé zvednout těžší náklad, jako. Některé biochemické změny patří zvýšení svalového glykogenu, uložené glukózy ve svalech kreatinfosfátu a adenosintrifosfátu substrátu, obchody a další aktivity enzymu potřebné, aby se rychlost reakce pro maximální výrobu energie. Zlepšení svalové síly s těžkými břemeny, méně opakování a delší období zotavení. Snížení počtu opakování neumožňuje čas, aby stimulovat růst proces jako ve vysoké opakovací výcvik, který produkuje vysoké hladiny fosfátů a vodíkové ionty, což zvyšuje růst proces.