Australský Sportovní Komise

svaly člověka paže na hrudi

KAŽDÝ z nás má jinou velikost, tvar těla a metabolických make-up. Takže tam nikdy nemůže být strava, která se hodí nám všem. Nebo pokud je tam jeden, tomu nevěřím. Quinoa a amarant jsou ab-carving Divu, že Dvojčata zrn. Oba jsou bez lepku zdroje kompletních proteinů a mají téměř stejné množství vlákniny a bílkovin. Ale amarant má superschopnosti jeho vlastní: To má více protizánětlivé mononenasycené tuky, než quinoa, čtyřikrát vápníku (elektrolyt, který podporuje pocit sytosti) a 20% více hořčíku, živiny, které mohou pomoci zhubnout díky její schopnost kontrolovat hladinu cukru v krvi a zahnat hlad," říká registrovaná dietní sestra Isabel Smith. Amarant je ideální náhradou pro vaše ranní ovesné vločky. Alternativně, může být použit jako quinoa v salátů a příloh.

Obrázek 3: (A) Myofibrilárního (Myo) frakční syntetické sazba (FSR) v klidu, 24h a 48h po jediném záchvatu odpor cvičení v prvním týdnu (T1), třetí týden (T2) a desátý týden (T3) odolnost trénink.


Významně odlišné (P < 0.05) z klidu na T1. # Hlavní akutní doba účinku (24h významně odlišné (P = 0.003) z 48h nezávislé tréninku fáze). ‡ Hlavní tréninkové fáze účinku (T1 významně odlišné (P < 0.03) z T2 a T3). (B) Změna od výchozích hodnot v procentu vláken, které ukázalo Zband streaming znamení po jediném záchvatu odpor cvičení na T1, T2 a T3. ‡ Významně odlišné (P < 0.

05) z T2 a T3. + Významně odlišné (P < 0.05) z T3 (Damas. 2016).

Jednoduchých sacharidů , na druhé straně, jsou jednoduché nebo dvojité molekuly cukru. Jsou uvedeny v tabulce cukru a zpracované potraviny, jako je Pepsi a Sušenky, ale také se vyskytují přirozeně, jako s ovocem.

Jednoduché sacharidy, zda jsou uvedeny v papáji nebo Pop Koláče, jsou rychle vstřebává, což způsobuje, že množství cukru v krvi rychle stoupat, a pak se ponořit brzy poté, takže se cítíte unavení a hladoví. Ale je rozdíl mezi přírodní jednoduché cukry obsažené v ovoci a rafinované jednoduché cukry nalezené v sladkosti.

Studie ukazují, že většina zisků připsat GH použití se skládají ze zadržování vody a pojivové tkáně, které nemají žádný účinek na svalové kontraktilní proteiny. Na druhou stranu, GH účinky při zachování integrity a léčivé schopnosti pojivové tkáně je mimo diskusi, což by znamenalo, že je to stále užitečné pro sportovce. Kromě toho, kombinace závaží s GH zdá se, že zvýšení selektivní uvolnění MGF, což je nepochybně anabolické ve svalové tkáně.
MGF je dost silný, aby obnovit svalové zisky u starších lidí, což naznačuje využití pro GH, dokud MGF genové terapie je k dokonalosti.

Tak tady je vaše FUSION FAKT: Budete jíst ovoce a zeleninu, protože oni zabijí zánět a urychlit růst svalové hmoty. Popcorn může udělat to samé. Takže pokud jste diety dolů - a i když nejste, a prostě chtějí chutné jídlo - zkuste popcorn. To nemusí mít obrovský rozdíl, pokud jde o váš celkový růst, a to zejména pokud jste již jíst hodně ovoce a zeleniny, ale je to pěkné, zdravé občerstvení-výběr potravin. Nejlepší ze všech, může být na chuť docela dobré. Jen ujistěte se, že přeskočit sladké sirupy a další kalorií a držet se zdravé zálivky, jako jsou bylinky a další low-kalorické možnosti.