Kolik Svalů Můžete Vytvořit Přirozeně? (S Kalkulačkou)

Kolik Svalů Můžete Vytvořit Přirozeně? (S Kalkulačkou)

Inzulín jako růstový faktor 1 je jedním z nejvýznamnějších endogenních hormonů v těle. Hormon je syntetizován převážně v játrech, v reakci na stimulaci Lidským Růstovým Hormonem a v některých případech v reakci na inzulín. Užívání hormonální doplňky je pravidelnou součástí tréninku atleta režimu. Nicméně, zvláštní pozornost je věnována podávání inzulínu podobný růstový faktor 1. Je to proto, že hormon bylo prokázáno, že produkují výrazný nárůst svalové hmoty, stejně jako získat na síle. Doufejme, že lidé se nakonec naučí, že neexistuje žádné rychlé řešení, nebo snadná cesta k růstu svalů, a tam je jistě žádný způsob, jak se náhle rostou svaly okamžitě. Jediné tajemství, které není tajemstvím, vůbec - musíte se dostat do posilovny, zvedat těžké a výtah smart.
Vzdělávání, úsilí a odhodlání jsou klíče k úspěchu, a tyto věci nemůže být nalezen v injekční stříkačce, nebo kouzelnou hůlkou, a to buď. Až příště uvidíte někoho s opravdu působivé stavět, nezapomeňte, že jediná věc, kterou lze oprávněně předpokládat, je to, že tráví hodně času cvičit.

Růstový Hormon (GH), také známý jako somatotropin, je přirozeně vylučován hypofýzou.

GH je zásadní pro normální vývoj dětí, ale je také hlavní odkaz v přizpůsobení svalů školení odpor. Existuje mnoho syntetických HGH doplňky na trhu dnes, a někteří držet nějakou hodnotu, nicméně cvičení indukované sekrece GH je velmi odlišný od GH injekce. Hypertrofie (budování svalů) vidět z cvičení indukované GH ukazuje mnohem vyšší produkci síly (schopnost zvedat těžší váhy) než syntetický GH.

Cvičení: Nikdy se nepokoušejte tyto cvičení, dokud jste si plně vědomi toho, jak by měly být provedeny. Bylo by moudré, aby poslouchat a následovat radu osobního trenéra při nastavování režimu. Začít budovat své svaly paží pomocí lehčí váhy pro cvičení.

Je možné, aby se stal zraněni v případě použití příliš velkou váhu vede ke ztrátě rovnováhy při cvičení. Nejlepší plán používá vysoké nastavení čísla a namáhavé opakování.

Můžete si všimnout, rychlé síly růstu, a to i pokud nechcete vidět v svalové hmoty.

Zajímavé je, že dva předměty v drogové skupina vykazovala extrémní nárůst svalové hmoty, i s nízkou úrovní testosteronu. Autoři vysvětlují zdánlivé anomálie tím, že nadledvinky produkují 10 procent androgenů u mužů, a to by neměl být potlačen tím, že droga byla použita ve studii, která působí pouze na hypofýzu, aby se zabránilo uvolňování luteinizačního hormonu. IGF-1, MGF a jiné svalové růstové faktory nemusí být ovlivněna, zejména v těchto mladých mužů, ale může být považován za výjimku z pravidla, protože studie jasně ukazují, že nedostatek testosteronu má zabránit svalové zisky u většiny lidí.

Otázka: jak jsem pochopil, další z předpokládaných přínosů konzumace vysoká(er) carb dny na školení je také doplnění svalového glykogenu rychleji, než by jinak na nízké carb stravy. Konvenční moudrost bylo, že vysoké carb/high protein po tréninku shake nastavit si s více energie pro další trénink za pár dní času. Inzulín byl záměrně okořenil tak, že svaly byly absorbující obou bílkovin a glykogenu, údajně vedoucí k větší zisky (což výše uvedený článek týká), ale také více uložené energie pro příští cvičení, než jen protein sám. Logika asi je, že když glykogenu jsou vždy plná pro další cvičení pak výkon během cvičení bude lepší a bude produkovat větší budování svalů stimul. Takže časem bílkovin + sacharidů by vedlo k větší hmotnost/pevnost zisky.

školení cvičení svaly