RAKYTNÍČEK želatinky DŽUNGLE 70ks

RAKYTNÍČEK želatinky DŽUNGLE 70ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny a minerály pro děti a maminky
Dodavatel:Terezia
Cena:239 Kč
RAKYTNÍČEK želatinky DŽUNGLE 70ks 5 (100%) 25 hodnocení

Doplněk stravy Rakytníček jsou oblíbené ovocné želatinky plné těch nejdůležitějších vitaminů pro vaše děti. Šťavnaté želatinové bonbony mají podobu zvířátek z džungle a obsahují 20 % ovocné šťávy. Každá želatinka v sobě dále ukrývá 9 aktivních vitaminů a rakytník. Neobsahují konzervanty, sladidla, ani přidaná barviva. Vhodné i pro celiaky, těhotné a kojící ženy. Rakytník řešetlákový podporuje přirozenou obranyschopnost, přispívá k normálnímu stavu pokožky, přispívá k normálnímu trávení. Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Vitamín B2 (riboflavin) přispívá ke snížení míry a vyčerpání. Vitamín B6 přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín B12 přispívá k normální funkci imunitního systému. Kyselina panthotenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Balení obsahuje 70 ks želatinek (280 g).


 • AMPcare JUNIOR Classic 150ml
  AMPcare JUNIOR Classic 150ml

  AMPcare Junior je patentovaný přírodní doplněk stravy ve formě sirupu, který obsahuje Glykomakropeptid a čistý extrakt z Echinacey. Echinacea..

  299 Kč
 • LIVSANE Pastilky dětské s vitamíny 75g
  LIVSANE Pastilky dětské s vitamíny 75g

  LIVSANE Pastilky dětské s vitamíny je doplněk stravy ve formě pastilek/bonbónů s příchutí třešní pro děti. Pastilky obsahují vitamín C..

  49 KčObjevte: Vitamíny a minerály pro děti V sekci děti a maminky a maminky je možné objevit rakytnÍČek želatinky dŽungle 70ks!
© 2021 Kontakt