Zachovat Vaše Svalové Hmoty

Zachovat Vaše Svalové Hmoty

Lidský růstový hormon, nebo HGH, je zodpovědný pro hodně síly a vitality, že zdravé lidské bytosti normálně užívat.

Bohužel, jak lidé stárnou, jejich schopnost produkovat HGH pomalu klesá, a fyzické problémy různých typů se může vyvinout, když HGH, je již bohatý dostatek podpory nezbytné životní funkce. Jako součást tohoto procesu, fyzickou sílu a energii, začnou ubývat, a lidé se cítí méně schopni a připraveni udělat věci, které udělali předtím. Číslo 1 důvod, proč byste měli měnit své rep rozsahy je kvůli svalové zmatek. Sval roste tím, že je nucen přizpůsobit se stimuly. Růst svalů bude plateau v průběhu času, jak se dostane zvyklí na určité podněty, a proto nemá pocit, že je naléhavě třeba, aby růst a přizpůsobit. To je důvod, proč lidé, kteří se změně z nízké rep rozmezí na vyšší rozsah rep (a naopak) zkušenosti větší růst svalů. Je doporučeno, aby změnit svůj cvičební program každý 3. měsíc nebo tak, pro dosažení nejlepších výsledků, změnit věci, jako své zástupce, rozsah, počet sad, cvičení objednávky, odpočinku mezi sety, styl tréninku, atd. nebo kombinace výše uvedených.

Od jak brzy jako druhé nebo třetí pít, vaše tělo se brzy dostane do práce, aby metabolizovat a zpracovávat alkohol tak, že může opustit tělo před tím, než způsobí další škody. Když ledviny a játra jsou zatížena úkolem zpracování alkoholu, které nelze převést protein do svalu. Proto, když alkohol dosáhne určité úrovně, syntéza bílkovin se zastaví. To znamená, že tělo zpomaluje proces přeměny bílkovin do svalu od pití až druhý den, když jeho funkce začít vracet k normálu. To je hodně růst svalů čas, který je vynechal.

Steroidy mohou oslabit myokard - střední svalová vrstva srdeční stěny - vedou k kardiovaskulárních komplikací. Také, droga má někdy za následek kardiomyopatie, srdeční svalové onemocnění, které způsobuje hypertrofii nebo abnormální rozšíření. Steroidy vliv pohybového aparátu, což zvyšuje možnost přetržení šlachy z důvodu rychlé svalové zisk. Vazy a šlachy také stojí na zvýšené riziko protržení nebo jinému poškození během používání steroidů. Kromě toho, steroid použití může mít za následek svalové křeče. Pro ženy, užívání steroidů může změnit přirozené křivky těla, což vede k narovnal, atrofie svalové struktury.

Ve skutečnosti, včelí pyl bylo zjištěno, že obsahuje maximální množství Vitamínu A, než všech známých potravin s výjimkou rajčat. Včelí pyl budování svalů doplněk také drží tři základní formy Vitamínu B, včetně thiaminu a niacinu. Studie provedené v roce 1992, výsledky ukázaly, že včelí pyl je vynikající zdroj vápníku. Vysoká úroveň vápníku v potravě je nezbytná pro rozvoj silný a robustní kosti. Jako kosterní svaly potřebují být stimulovány pro úspěšné budování svalové hmoty, je samozřejmé, že včelí pyl svalových budova doplněk je prospěšné pro toto úsilí. To je zdaleka příliš široké a husté, aby diskutovali o zvláštní přísady, včelí pyl rozšiřovat rozvoj svalové hmoty.

ahoj Miku, jsem obdržel vaši větší, štíhlejší, silnější, kniha včera a nemůžu to dát dolů. jeho fing úžasné!!! jsem tak vzrušená, když jsem to četla a také cítit trochu nafoukaný, vědět, že Im bude dělat větší pokroky v posilovně, než tam někdo, zvláště k ničemu, osobní trenéři, kteří jsou tam jen proto, aby bohatí. Ale legrační věc je, že i když jim řeknu, co dělám, nechtěli věřit, protože to odporuje všemu, co se kdy naučil. já si jen přeji, našla jsem vaši knihu dříve, protože mám pocit, že Jsem promarnila roky dělá mnoho špatných věcí.

ale myslím, že musíš dělat věci špatně někdy si to uvědomit.